Держпідприємство "Артемсіль" не постачатиме сіль облавтодорам, поки вони не погасять заборгованість.

Про це заявили на підприємстві.

"У державному підприємстві" Артемсіль "переконані, що до настання зимового періоду облавтодори повинні бути забезпечені сіллю, але для подальшої співпраці їм необхідно вирішити питання погашення заборгованості, яка на початок жовтня 2015 року становитимуть 27,03 млн. грн", - йдеться в заяві.

Згідно із заявою компанії, протягом року облавтодори "практично не здійснювали виплати за відвантажену продукцію".

"За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і після низки переговорів з керівництвом Мінінфраструктури, головами обласних державних адміністрацій облавтодори відновили погашення заборгованості", - йдеться в документі.

Популярні новини зараз
Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання Банки встановили ліміти на зняття грошей За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу
Показати ще

Також на підприємстві зазначають, що на сьогоднішній день багато організацій відновили виплати.
Цього року підприємство почне укладати договори на нові поставки.

Читайте також: Україна оштрафувала "Лукойл" на 19 мільйонів

"Однак здійснювати фактичні відвантаження солі ми будемо тільки на підставі дотримання Автодором графіків погашення торішньої заборгованості", - повідомили представники "Артемсолі".

"ДП" Артемсіль "готове в 2015 році піти на поступки організаціям при наданні відстрочок платежу за відвантажену продукцію. Але для співпраці повинні бути відповідні гарантії того, що терміни, зазначені в договорах, будуть виконані", - додали на підприємстві.