У наступному році Україна буде купувати газ у російського "Газпрому" тільки за умови прийнятної ціни. Про це сказав голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, пише УНН.

"Цінова пропозиція, запит щодо якої нам зробить російська сторона, є питанням окремих переговорів. Ми очікуємо і сподіваємося на те, що наші російські продавці газу будуть розсудливими і запропонують нам конкурентну ціну. Якщо цієї пропозиції не буде - це буде означати, що ми весь газ будемо купувати в Європі", - сказав Коболєв.

За його словами, вартість блакитного палива у першому кварталі наступного року мають визначити вже у грудні.

Читайте також: "Нафтогаз" не збирається платити замість окупантів за газ

Коболєв також зазначив, що закачаного ПСГ газу вистачить Україні для нормального проходження опалювального сезону.

Популярні новини зараз
Тимошенко: "Якби я перемогла на виборах у 2010 році – країна не опинилася б у війні" Потрібно два документи: українцям пояснили, як збільшити розмір пенсії З 1 квітня в Україні починається "сезон тиші": які правила діють у цей час ПриватБанк виплатить по 2000 грн: як отримати гроші на рахунок
Показати ще

"До кінця року закачувати газ ми більше не плануємо", - сказав він.

Нагадаємо, "Нафтогаз" до кінця року має намір купувати газ у "Газпрому" за ціною, встановленою на IV квартал.