У Києві правоохоронці виявили багатомільйонні розтрати коштів посадовцями Дорожньої профспілкової організації Південно-Західної залізниці. Про це повідомляє Служба безпеки України.

Співробітники профспілки наживалися на оздоровленні людей. Вони організували корупційний механізм придбання путівок у санаторії. Шахраї за значно завищеними цінами закуповували їх в приватних структурах.

Під час перевірки правоохоронці встановили, що вартість путівок до відомчих санаторіїв залізниці на 30-40% нижча від тих, які придбали профспілки.

"Таким чином протягом 2014-2015 років посадовці розтратили майже сім мільйонів гривень", - повідомили у СБУ.

Читайте також: Прокуратура відновила розслідування про розкрадання на будівництві "Арени Львів"

Популярні новини зараз
Контролери ходитимуть по квартирах після 16:00: не ховайтеся – інакше платіжка здивує Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого внесли у чорний список через "Оберіг" Відстрочку від мобілізації можуть не дати: Міноборони готує нововведення Заплатите за всіх сусідів: "Київводоканал" терміново попередив споживачів
Показати ще

Наразі правоохоронці встановлюють всіх осіб, які можуть бути причетні до організації корупційної схеми. За цим фактом відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, нещодавно співробітники Служби безпеки також викрили посадовців Південно-Західної залізниці, які незаконно продали шпали та рейки на 11 мільйонів гривень.