Міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило довгострокові рейтинги за депозитами трьох найбільших українських банків - ПриватБанку, Ощадбанку та Укрексімбанку - з рівня "Ca" до рівня "Caa3".

Крім того, агентство підвищило довгостроковий рейтинг за депозитами банку "Південний" з "Caa3" до "Caa2", пише Delo.ua.

Агентство також підтвердило довгострокові рейтинги за депозитами трьох банків: Промінвестбанку - на рівні "Caa3" зі стабільним прогнозом, "Дочірнього банку Сбербанку Росії" - на рівні "Caa2" зі стабільним прогнозом, Райффайзен Банку Аваль - на рівні "Caa2" зі стабільним прогнозом.

При цьому аналітики Moody's, як і раніше, оцінюють стан української банківської системи як "дуже слабкий". Вони відзначають, що несприятливе макроекономічне середовище чинить тиск на фінансові показники українських банків.

Читайте також: "Ощадбанк" шукає таланти для оформлення центрального офісу

Популярні новини зараз
Нові правила отримання допомоги: кому виплатять 15 тисяч гривень ТЦК дозволять розпускати руки: новий закон дасть "зелене світло" жорсткій бусифікації На пенсію можна буде вити не раніше 70-75 років: українцям підвищать пенсійний вік "Золота" платіжка: для українців приготували тарифний удар
Показати ще

Moody's вважає, що економіка України тільки зараз починає відновлюватися від глибокої рецесії. За прогнозом агентства, кумулятивне скорочення реального ВВП в 2014-2015 роках складе близько 20%.

Аналітики відзначають, що з урахуванням вищезазначеного фактору, якість активів і капіталу українських банків буде погіршуватися ще протягом наступних дванадцяти місяців, а уповільнення темпів падіння, швидше за все, знизить ризик їх збитковості.