Державний Ощадний банк невдовзі модернізує центральний офіс у Києві.

Як повідомляє установа на своїй сторінці у Facebook, для цього оголосили конкурс на розмалювання будівлі офісу.

У повідомленні повідомили, що банк входить до числа найбільших та найсильніших в Україні. Саме тому, той, хто розмалює офіс повинен поділяти цінності банку.

"Ми шукаємо художників, які зможуть зробити з фасаду нашого центрального офісу витвір мистецтва", - йдеться у повідомленні.

Конкурс почався 13 листопада та триватиме два тижні та два дні.

Популярні новини зараз
Пенсіонери автоматично отримають надбавки у вересні Важливі зміни у переказах на картки: що впроваджують Мобілізація в Україні набирає обертів: кого ТЦК планують призвати у вересні ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам
Показати ще

Учасники конкурсу повинні постити під записом у Facebook свої коментарі з пропозиціями щодо оформлення офісу.

Державний банк підкреслив, що талановитому художнику, який отримає перемогу у конкурсі, нададуть інструменти для роботи.

Читайте також: Російські банки намагатимуться знищити "Приватбанк" - фінансист

Нагадаємо, що злодій пограбував будівлю "Укрсиббанку" на подолі у Києві. Його оголосили у розшук за крадіжку десяти тисяч гривень.