Про шкоду фаст-фудів знають всі, але все одно ми періодично дозволяємо їсти шкідливу їжу. Встояти перед спокусами їжі дуже складно, особливо перед самою шкідливою їжею як фаст-фуд.

Безліч досліджень довели, що швидка їжа призводить до старіння, ожиріння, утворює ряд захворювань, від яких потім важко лікуватися, але все одно ми збираємося компанією або беремо свою сім'ю і йдемо споживати отруту для організму.

Експерти змогли відповісти на найбільш поширені питання про вплив фаст-фуду на організм.

Чи готують швидку їжу на шкідливою жирі?
Так. Для приготування дуже багатьох страв швидкого харчування використовують тверді види маргарину з підвищеним рівнем транс-ізомерів жирних кислот. Що це означає? Це означає, що немає ніякої різниці між тим, що ви поїли швидкої їжі або з'їли шматок торта, де в обох продуктах міститься високий відсоток тваринних жирів. У 30-35 років через таке харчування починаються перші проблеми зі здоров'ям.

Ожиріння американців пов'язано з любов'ю до швидкої їжі?
Так. В Америці швидка їжа дуже поширена. Справа в тому, що американці постійно зайняті і у них немає часу, щоб заїхати в кафе і з'їсти порцію корисного салату з овочів. Через динамічний спосіб життя вони готові витрачати дуже мало часу для харчування, тому найчастіше купують швидку їжу. Останнім часом ожирінням почали хворіти французи, японці й англійці.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Галкін сумує про 11 невинно вбитих дітей: "Загинули при нападі... співчуття"

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Показати ще

У швидкій їжі містяться речовини, які розвивають звикання?
Ніяких наркотичних засобів в фаст-фуді немає, але вчені змогли довести, що регулярне відвідування закладів з швидкою їжею викликають хворобливу залежність. Таку залежність порівнюють з залежністю курців. Через надмірне споживання жирів і цукру призводить організм до хімічної залежності.

Їжа з фаст-фуду призводить до захворювань шлунка?
Фаст-фуд називають швидкою їжею, бо на практиці нам не потрібно багато часу, щоб з'їсти гамбургер і відправитися у своїх справах. Ми не жуємо цю їжу ретельно і тому не перероблені залишки їжі потрапляють в наш шлунок, що і призводить до деяких захворювань шлунково-кишкового тракту.
Існує й інша причина захворювання шлунково-кишкового тракту. Вченим вдалося з'ясувати, що у люди, які харчуються в переповнених закусочних під шум і гам відвідувачів, в кілька разів посилюється небезпека подібних шлункових захворювань. Ті ж, хто під час їжі глушать шум плеєром, включаючи його на граничну гучність, також дуже швидко заробляють виразку або гастрит.

Гамбургер і кола набагато шкідливіше, ніж ці ж продукти окремо?
Запиваючи жирний гамбургер, картоплю фрі або хот-дог колою або іншим газованим напоєм ми провокуємо зупинку вироблення шлункового соку, який розщеплює їжу. Газовані напої порушують цей процес тому запивати шкідливу їжу шкідливим напоєм дуже небезпечно для здоров'я.

Можна померти від вживання фаст-фуду?
Померти можна від будь-якої зіпсованої страви, але смертельних випадків ще не зафіксовано від швидкої їжі. Якщо постійно зловживати подібною їжею, то можна в корінь зіпсувати здоров'я.

Фаст-фуд небезпечний для дітей?
Так. Діти і підлітки є найбільш затятими фанатами швидкої їжі. Лікарі стверджують, що така їжа смертельно небезпечна для молодого організму.

Якщо харчуватися фаст-фудом раз на місяць до чого це призведе?
Якщо відвідувати заклади з швидкою їжею раз на місяць, то можна уникнути небезпечного впливу даного продукту, але краще від нього відмовитися назавжди.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що щоденна норма солі, яку вживає людина, становить 1500-2300 міліграмів. З появою фастфуду цифра зросла до 3400 міліграмів. Ця доза небезпечна для людей, які страждають на діабет, високий тиск і хвороби нирок.