Культовий співак Елтон Джон пролежав у реанімації два дні.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на його представника.

Співак підчепив бактеріальну інфекцію, коли летів з Південної Америки до Британії. Спочатку лікарі не змогли визначити тип захворювання. Однак інфекцію визнали рідкісною і смертельною.

В результаті Джон скасував усі свої концерти, які заплановані на травень - квітень, вибачившись перед шанувальниками.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" в кінці березня співак почав зйомки мультфільму за мотивами біблійної притчі про Йосипа.

Популярні новини зараз
Головне за 31 січня: пенсія стане недосяжною в Україні, генератори не врятують Київ, а штрафи від ТЦК збільшаться Оновився ключовий показник для розрахунку пенсій: як вплине на виплати ТЦК розширили свободу дій: що зміниться для жителів селищ і сіл Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Показати ще