Нещодавно сторінку популярного блогера Олександра Барабошка заблокували через публікацію відео, яке надежить 1+1 media. Як виявилось, медіахолдинг розпочав жорсткіше захищати свій контент у мережі.

Керівник відділу дистрибуції відеоконтенту і управління правами 1+1 media Денис Некрасов розповів "Телекритике" про створення технології SUDUM, яка дозволяє у режимі реального часу моніторити тисячі платформ та надсилати скарги, у разі виявлення власного контенту.

"Блокуються ті користувачі, які додали файл безпосередньо до себе в профіль або групу. Рішення про блокування облікового запису приймається на стороні Facebook", - розповів Некрасов.

Зазначається, що акаунт користувача можуть заблокувати на певний термін (від 3 до 30 днів) або повністю. Піратський контент система виявляє у 99% випадків.

Крім того, Барабошко зазначив, що це перший випадок, коли український телеканал настільки сильно захищає свої права у соцмережах.

Популярні новини зараз

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

Катерина Бужинська готова до зустрічі Білого Бика, повз таку красу не пройде ніхто

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", СБУ заборонила російській співачці Юлії Самойловій в'їзд на територію України та виступ на конкурсі Євробачення-2017.