Співачка, яка висувалася як представника Росії на "Євробачення", Юлія Самойлова прокоментувала рішення Служби безпеки України щодо її в'їзду в країну.

Відповідну заяву вона зробила на "Першому каналі", повідомляють російські ЗМІ.

"За всім цим дуже смішно спостерігати з боку, тому що я не розумію, що там в мені такого побачили, в мені, у такій маленькій дівчинці, побачили якусь загрозу", - сказала Самойлова.

Співачка оптимістично заявила, що продовжує підготовку через надії потрапити на конкурс. На думку Самойлової, усе зміниться.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 22 березня СБУ офіційно закрила співачці дорогу в столицю України. Таким чином, на територію країни вона не зможе потрапити три роки.

Популярні новини зараз
Квартири більше не цікавлять: українці масово відмовляються від покупки Бронювання змінять кардинально: запрацюють єдині правила Ціни злетять до кінця року: в Україні підвищать тарифи на світло та газ Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще

За словами народного депутата Ірини Фриз, подібне рішення захистить Самойлову від в'язниці.