Компанія Samsung представила свого голосового асистента Bixby на презентації Samsung Galaxy S8. У нових флагманах для Bixby навіть виділили окрему фізичну кнопку, яка далеко не всім сподобалася із-за частих випадкових натискань.

Днями Samsung активувала Bixby на території Південної Кореї. У перших же оглядах користувачі з'ясували, що віртуальний асистент Bixby вміє бітбоксити і читати реп на корейському.

Творці Bixby вирішили трохи потролити Siri, голосовий помічник компанії Apple, яка є головним конкурентом Samsung. Якщо попросити Bixby зачитати реп, то перші літери тексту пісні, що відображається на екрані, складають фразу "Я краще, ніж Siri".

Раніше портал Знай.uа повідомляв, що Samsung відклала запуск голосової активації Bixby англійською мовою.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів залишають без доступу до грошей: кому заблокують картки Пенсіонерам встановили надбавки: хто отримає від 735 до 1200 грн "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще