Деякі дівчата не можуть зрозуміти, чому їх живіт не стає плоским, якщо вона дотримується правильно підібрану дієту, регулярно займається фізичними навантаженнями і більше того, веде правильний спосіб життя. Ці основні правила повинні сприяти тому, щоб наші очікування і старання приносили результати.

Ми дивимося на себе в дзеркало і в цілому картина нас влаштовує, і струнке підтягнуте тіло, але от живіт псує всю картину. Добитися плоского живота дуже важко, і якщо ви робите багато зусиль на прес, а кубики так і не з'являються, значить щось робиш не так.
Розглянемо кілька помилок, які не дають придбати ідеальний живіт.

1. Скручування
Вправу можна робити постійно, але вони не зроблять ваш живіт плоским, а тим більше на ньому не з'являться кубики. Скручування це найгірший спосіб для придбання плоского живота. Необхідно додати до тренування різні види планки і вправ з гантелями. Чим ширше рух при тренуванні, тим більше вони дадуть результат.

2. Не задіяні глибокі м'язи
Поперечні м'язи дуже глибоко розташовані. Вони працюють як корсет. Якщо вони добре розвинені, то дозволяють втягувати живіт, а це вже показник успішних тренувань, так як ми можемо робити багато рухів, але живіт залишається на місці і нам його часом важко втягнути. Зміцнити глибокі м'язи можна за допомогою комплексу вправ: присідання з гантелями або станову тягу.

Популярні новини зараз

Колишня Потапа Ірина Горова захопила стрункою фігурою: "Потрібно пахати"

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще

3. М'язи спини не беруть участь в процесі
Для придбання красивого преса, необхідно задіяти м'язи спини, як би це не звучало дивно. При їх зміцненню, можна поліпшити поставу. З-за неправильної постави ми сутулимося і це призводить до округленности живота. Правильне положення спини дозволить позбутися від хвороб хребта. Правильна постава допоможе зберегти правильне положення тіла, що збільшує шанси мати плоский живіт.

4. Не правильне виконання вправ, не правильний вибір тренування або мала кількість часу, який ми виділяємо для тренувань це результат вашого круглого живота. Зверніться до фахівців, вони знають всі групи м'язів і правильний підхід для кожної групи. Проводячи постійні виснажливі тренування будинку, які ні до чого не призводять забираю тільки ваш час, нерви і сили.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що висока калорійність продуктів - це отрута для організму. Їх дуже складно повністю виключити з раціону, але спустити до мінімуму вживання - можливо!