Після своєї поразки в чемпіонському поєдинку з Майрісом Бріедісом (22-0, 18 КО) німець Марко Хук не став виправдовуватися за фіаско, віддавши належне своєму суперникові.

"Можливо, пресинг був дуже великий. Сьогодні він був дуже хороший. Це спорт", – заявив Хук після бою.

У свою чергу Бріедіс розповів, що планував завершити поєдинок нокаутом.

"Ми планували нокаут, але Марко виявився сильним суперником", – сказав Майріс.

Нагадаємо, Майріс Бріедіс завоював вакантний титул чемпіона світу за версією WBC в першій важкій вазі, перемігши одноголосним рішенням суддів німця Марко Хука (40-4-1, 27 КО).

Популярні новини зараз
Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Дивіться повне відео бою Майріс Бріедіс - Марко Хук.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Бріедіс потрапив до лікарні після бою з Хуком.

Фото – Getty Images