Мати трирічної Хедлі змалечку вчить доньку спілкуватись із природою. Жінка сама професійно займається альпінізмом і не боїться брати свою крихітну донечку разом із собою у похід. Спільні досягнення матері та доньки Морган Брехлер викладає в мережу Instagram. Користувачам дуже подобається заняття малої, їй пророкують велике майбутнє. Всього за декілька місяців сторінка Морган Брехлер стала дуже популярною серед користувачів, які уважно відслідковують досягення альпіністок.

Читати також: Трирічна "рокерша" робить трюки на авто

На фото крихітна альпіністка без жодної підтримки підкорює гострі скелі, висить над прірвами та безтурботно спить у мами за плечима з улюбленою іграшкою.

Повідомляється, що Хедлі вже вміє користуватися спорядженням альпініста та може нести його самостійно. Хедлі також полюбляє посидіти на краю скелі, роздивляючись навколишні краєвиди.

Нагадаємо, нещодавно сторічна бабуся-альпіністка здійснила сходження на 100 метрів із Spinnaker Tower заради благодійності. Бабця стала найстаршою скелелазкою в світі.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Дикі кадри показують, як працівники ювелірного магазину відбилися від грабіжників голими руками Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"
Показати ще