У матчі 30-го туру, який відбувся 26 лютого, чемпіонату Італії з футболу Мілан мінімально переміг Сассуоло з рахунком 1:0.

Крім зароблених трьох очок, ця зустріч мала для міланців й сумні наслідки. Це був останній поєдинок, в якому брав участь капітан команди Іньяціо Абате.

Досвідчений захисник отримав у цій грі серйозне ушкодження, а обстеження в США виявило у нього проблему з лівим оком. Деталі пошкодження невідомі.

На лікування у футболіста, який виступає за Мілан з 2009 року, піде кілька місяців. Таким чином, він не допоможе своїй команді цього сезону і повернеться в загальну групу лише влітку.

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що скандальний італійський футболіст пропустив початок матчу, не зумівши зав’язати шнурки.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив щодо платіжних карт: стануть недійсними Світло вимикатимуть менше: скоро графіки значно покращаться Нові правила оплати комуналки: що хочуть змінити Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували
Показати ще

Фото Getty Images