Незважаючи на виступи в окупованому Криму в 2015 році, Служба безпеки дозволила російському реперу Баста приїхати до Києва з концертом, який відбудеться 17 червня.

Але не всі згодні з таким рішенням: віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко переконаний, що таке не можна пробачати і оголосив "страйк" російському виконавцю, висловивши надію, що силові структури передумають.

"Переконаний, що російський репер Баста так само не виступить в Києві, як і інші російські співаки та актори, які виступали в окупованому Криму", - написав Кириленко на своїй сторінці в Twitter.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що СБУ заборонила в'їзд співачці Лоліті за виступи в Керчі у 2015 році.

Популярні новини зараз
Російські окупанти почали використовувати діточок українських захисників в цілях шантажу - не можуть після такого називатися людьми Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло" Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще