Столичні комунальники приступили до весняної обрізки дерев та наведення порядку у парках та на вулицях міста.

Про це завили в Facebook представники комунального об'єднання "Київзеленбуд".

Такі заходи спрямовані на боротьбу з паразитами, які скували дерева. Комунальники обрізають омелу та небезпечні сухі гілки, які можуть упасти на людей чи автівки.

Уже кронували понад 300 дерев.

"Глибоке кронування пов'язано зі значним ураженням дерев омелою або наявністю потенційно небезпечних скелетних гілок, які можуть нести загрозу життю і здоров'ю громадян. Уражене омелою дерево при різкому пориві вітру може нести небезпеку, а тополиний пух викликає реакцію у алергіків", - зазначили в "Київзеленбуді".

Популярні новини зараз
Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", на столичній Русанівській набережній гілка акації впала на автомобілі, власники яких забули, де можна паркуватися, а де не варто.