Правоохоронці викрили у Києві групу зловмисників, які підробляли документи для відкриття громадянам України шенгенських віз.

Як повідомили в прес-службі Нацполіції, вони організували спеціалізовані агентства візової підтримки діяльності, пов’язаної з консультаційними послугами. Зловмисники підробляли довідки з місця роботи, банківських установ, виготовляли гарантійні листи до іноземних консульств від різноманітних організацій, листи приймаючої сторони за кордоном. Пакет підроблених документів надавався до консульств країн ЄС для відкриття віз.

На підроблених бланках зловмисники вказували телефони неіснуючої установи.

У подальшому вони від імені нібито її співробітників підтверджували достовірність інформації щодо особи, яка має намір отримати візу.

За місяць таким чином група обслуговувала від 30 до 60 клієнтів, які за підготовку пакету документів платили в середньому від 200 до 300 євро.

Популярні новини зараз

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Показати ще

Під час обшуків поліція знайшла та вилучила велику кількість бланків, довідок, печаток, зразків відтисків печаток, підписів посадових осіб різних суб’єктів господарювання та фінансових установ, оргтехніку, мобільні термінали та сім-карти.

За фактом триває розслідування.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", директор львівського коммунального підприємства по наданню ритуальних послуг погорів на хабарі.