Правоохоронці викрили у Києві групу зловмисників, які підробляли документи для відкриття громадянам України шенгенських віз.

Як повідомили в прес-службі Нацполіції, вони організували спеціалізовані агентства візової підтримки діяльності, пов’язаної з консультаційними послугами. Зловмисники підробляли довідки з місця роботи, банківських установ, виготовляли гарантійні листи до іноземних консульств від різноманітних організацій, листи приймаючої сторони за кордоном. Пакет підроблених документів надавався до консульств країн ЄС для відкриття віз.

На підроблених бланках зловмисники вказували  телефони неіснуючої установи.

У подальшому вони від імені нібито її співробітників підтверджували достовірність інформації щодо особи, яка має намір отримати візу.

За місяць таким чином група обслуговувала від 30 до 60 клієнтів, які за підготовку пакету документів платили в середньому від 200 до 300 євро.

Популярні новини зараз

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Під час обшуків поліція знайшла та вилучила велику кількість бланків, довідок, печаток, зразків відтисків печаток, підписів посадових осіб різних суб’єктів господарювання та фінансових установ, оргтехніку, мобільні термінали та сім-карти.

За фактом триває розслідування.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua",  директор львівського коммунального підприємства по наданню ритуальних послуг погорів на хабарі.