В Україні почалося реформування категорій підприємств: щось набуває статус державного, щось стає приватним, щось ліквідується в принципі.

В уряді вважають, що державні цирки необхідно приватизувати. Про це заявив Максим Нефьодов, заступник міністра економрозвитку і торгівлі, передають "Українські новини".

Зараз в уряді готують документ, згідно з яким держактиви розподілять на декілька категорій: підприємства-пустушки повністю ліквідують, реорганізують або перепродадуть, наприклад, такі підприємства як лісгоспи, а націоналізованими залишать, наприклад, "Укрзалізницю".

Нефьодов вважає, що утримування цирків не входить в обов'язки уряду: "Чи повинна держава володіти державними цирками? Це що - священне зобов'язання держави? Є Cirque du Soleil - комерційне підприємство - людям подобається і вони купують квитки. Чому держава повинна утримувати і дотувати цирки?".

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що у ДТЕК перерахували підприємства, які потрапили під "націоналізацію".

Популярні новини зараз
Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще