У Бердичеві на залізничному переїзді легковик врізався в потяг, водій загинув на місці.

Про це повідомили в поліції Житомирської області.

Трагедія трапилася у ніч на вівторок, 2 травня.

Водій "ВАЗ" проігнорував червоне світло світлофора і закритий шлагбаум переїзду, внаслідок чого потрапив під товарний потяг.

Від отриманих травм 32-річний місцевий житель одразу ж загинув.

Популярні новини зараз
Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК Кого позбавлять відстрочки від мобілізації у червні: озвучено повний список ПриватБанк виплатить 5000 гривень: як отримати гроші на картку
Показати ще

Всі обставини та причини інциденту з'ясовують правоохоронці в рамках розпочатого розслідування.

Нагадаємо, 30 квітня на Закарпатті сталося лобове зіткнення фури та легковика Fiat Stilo на трасі "Київ-Чоп". В результаті загинули три людини.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, вранці 2 травня на столичному проспекті Перемоги сталася страшна аварія.

Водій таксі Kia врізався у відбійник. Пасажиру відірвало руку. Його відвезли в лікарню. Виявилося, що він музикант.