Генеральний прокурор Юрій Луценко закликав уряд і парламент використати кошти "так званого общака", конфісковані в колишнього президента-втікача Віктора Януковича та його оточення, на армію та соціальні програми.

Про це Луценко заявив на сьогоднішньому брифінгу в Києві.

«Кошти так званого общака Януковича не мають бути розпиляні. Я просив би уряд і парламент використати їх для ЗСУ і однієї-двох соціальних програм», - сказав він.

Генпрокурор заявив, що особисто контролюватиме використання конфіскованих в злочинного "общака" коштів і не допустить їх розкрадання.

“Я особисто збираюся взяти участь у максимальному контролі за їх використанням. Прокуратура зробить все, щоб ці кошти від першої до останньої копійки дійшли до матеріального результату”, - сказав Луценко.

Популярні новини зараз
Контроль за переказами посилено: навіть дрібні суми можуть призвести до блокування Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу В Україні готуються до обмежень газопостачання: що чекає на споживачів "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань
Показати ще

Як повідомляв сайт Знай.ua, сьогодні 28 квітня, "гроші Януковича" опиняться в держказначействі