Критично важливою умовою для продовження співпраці України та МВФ є підвищення пенсійного віку. Це допоможе скоротити величезний дефіцит Пенсійного фонду країни.

Про це повідомив директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен на онлайн прес-конференції, передає "УНІАН". Він зазначив, що розмір дефіциту Пенсійного фонду України є другим в світі по відношенню до ВВП країни. Керівник департаменту пояснив, що соціальні виплати дуже низькі і їх ще більше зменшила інфляція.

"Таким чином, так, підвищення низького віку виходу на пенсію, підвищення ефективного пенсійного віку - критично важливо. Це дійсно питання, щодо якого відбуваються дискусії в контексті наступного перегляду (програми співпраці МВФ і України - ред.), щоб вийти на надійний план, як впоратися з цим в майбутньому ", - розповів Томсен.

Пенсійна реформа, за його словами, стане важливим чинником під час наступного перегляду виділення траншу для України. Він додав, що в країні дуже велика кількість пенсіонерів по відношенню до кількості працездатних людей. Дефіцит Пенсійного фонду, за його словами, неможливо буде скоротити без реформування.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що уряд навіть не має наміру виносити питання про підвищення пенсійного віку на порядок денний.

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще