Критично важливою умовою для продовження співпраці України та МВФ є підвищення пенсійного віку. Це допоможе скоротити величезний дефіцит Пенсійного фонду країни.

Про це повідомив директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен на онлайн прес-конференції, передає "УНІАН". Він зазначив, що розмір дефіциту Пенсійного фонду України є другим в світі по відношенню до ВВП країни. Керівник департаменту пояснив, що соціальні виплати дуже низькі і їх ще більше зменшила інфляція.

"Таким чином, так, підвищення низького віку виходу на пенсію, підвищення ефективного пенсійного віку - критично важливо. Це дійсно питання, щодо якого відбуваються дискусії в контексті наступного перегляду (програми співпраці МВФ і України - ред.), щоб вийти на надійний план, як впоратися з цим в майбутньому ", - розповів Томсен.

Пенсійна реформа, за його словами, стане важливим чинником під час наступного перегляду виділення траншу для України. Він додав, що в країні дуже велика кількість пенсіонерів по відношенню до кількості працездатних людей. Дефіцит Пенсійного фонду, за його словами, неможливо буде скоротити без реформування.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що уряд навіть не має наміру виносити питання про підвищення пенсійного віку на порядок денний.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська на виборах зробила те, на що не наважувалася жодна перша леді: на одній хвилі з українцями

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

Показати ще