У Нацгвардії анонсували службові перевірки. Причиною для них послугував прийом вбивці екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова Павла Паршова в ряди гвардії.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк в ефірі телеканалу "112 Україна". Він розповів, що вже проводяться необхідні заходи для з'ясування того, як Пашков виявився в Нацгвардії.

Шкіряк наголосив, що необхідно кардинально змінити підхід до прийому рекрутів на службу. Це стосуватиметься не тільки Нацгвардії, але і Нацполіціі та Збройних сил. Тільки так, за його словами, можна буде уникнути повторення подібних інцидентів.

"Більш того, переконаний, що необхідно буде провести відповідну перевірку особового складу, в тому числі тих підрозділів, які беруть участь в активних бойових діях", - заявив радник міністра.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, на місці вбивства російського депутата Дениса Вороненкова в числі перших опинився журналіст російського пропагандистського ресурсу.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

"Юля" Зайка зважилася на побачення і вже розповіла про шикарного незнайомця: "Холостяк" Заливако і поруч не стоїть

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще