На Миколаївщині у Вітовському районі провалився понтонний міст, що з’єднував береги річки Інгул.

Про це повідомило та показало в мережі YouTube місцеве видання "Новости-N".

"Ні проїхати, ні пройти по мосту в даний час не можна", - повідомляє видання.

Причиною аварії стало руйнування двох понтонів, які підтримували міст, вони повністю пішли під воду. Одна з секцій мосту майже вертикально піднялась над водою.

Спочатку місцева влада намагалась підняти міст за допомогою крана, щоб продовжити на ньому рух для автомобілів. Однак міст не витримав під вагою води, що набралась на понтон та він рухнув .

Популярні новини зараз
Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів У трійці антилідерів виявилася навіть столиця: у МВС назвали області із найбільшою кількістю колаборантів Земфіра підірвалася на міні у Донецьку
Показати ще

Наразі рятувальники відкачують десятки тонн води, щоб послабити тиск на міст, а потім спробують знову його підняти.

Даний міст є важливою ділянкою сполучення сусідніх сіл та є продовженням дороги, що з’єднує дві траси: Кіровоградську та Баштанську.

За інформацією джерела, десятки автівок та сотні людей застрягли біля мосту, вони не можуть потрапити на інший берег, куди їдуть на роботу чи додому.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", шторм та потужні хвилі пошкодили захисну конструкцію Керченського мосту, від чого він почав руйнуватися.