Нападник лондонського Челсі Дієго Коста погодив попередній контракт з китайським Тяньцзінь Цюаньцзянь.

Як повідомляє радіостанція Cadena Ser, Коста зустрічався у Лондоні з представниками китайського клубу та узгодив попередній контракт. Повноцінний контракт з форвардом підпишуть в середині травня.

Також повідомляється, що у піднебесній зірка Челсі отримуватиме близько 30-ти мільйонів євро на рік. В свою чергу Аристократи виручать за гравця 90 мільйонів євро.

Нагадаємо, що у цьому сезоні іспанець зіграв у АПЛ 32 гри, у яких відзначився 19 разів.

Як вже повідомляв портал Знай.ua, стало відомо, коли Челсі розпочне реконструкцію домашнього стадіону.

Популярні новини зараз
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще