Сбербанк не направляв офіційних звернень щодо продажу новим акціонерам своїх представництв в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку. Представники головного фінансового регулятора зазначають, що в їх розпорядженні немає жодного офіційного документа від потенційних інвесторів.

У Нацбанку наголосили, що продаж активів фінансових установ проводиться згідно з українським законодавством. Ці норми діють для всіх учасників банківського ринку і Сбербанк не стане винятком.

"Національний банк підтримує цивілізований вихід з українського ринку банків з державним російським капіталом, в тому числі шляхом їх продажу", - заявили в НБУ.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, активісти тимчасово розблокували центральний офіс російського Сбербанку, який розташований на вулиці Володимирській.

Популярні новини зараз
Не мають забирати, але мусять: ТЦК розповіли, чому відбирають телефони у мобілізованих Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу Потепління протримається недовго: в Україну повернуться морози до -18
Показати ще