Міжнародна група вчених з університету Пенсільванії провела серію досліджень і аналізів, в результаті чого дійшла висновку, що за допомогою електростимуляції мозку можна здорово поліпшити здатність запам'ятовувати.

Дослідження провели в рамках проекту, основне завдання якого - імплантувати спеціальний пристрій у головний мозок. В експерименті брали участь люди з епілепсією, оскільки ця хвороба може значно порушувати когнітивні функції. Добровольцям потрібно було виконати декілька тестів, а в цей час фахівці стимулювали ділянки мозку, що відповідають за запам'ятовування. Про результати дослідження вчені написали в періодичному виданні університету.

Фахівці порівняли ефект від стимуляції мозку при низькій і високій активності. У першому випадку запам'ятовування давалося добровольцям легше, у другому - стимуляція лише погіршувала результати тестування. Дані, отримані в результаті дослідження, допоможуть вченим створити імплант, який буде розрізняти, коли електростимуляція мозку необхідна, а коли людина впорається сама.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що психологи зафіксували новий психічний стан.