Чоловічий ансамбль "Карпати", що входить до "Українського товариства сліпих", чотири місяці не отримує чесно зароблене.

Всьому виною неузгодженість в роботі Товариства і Міністерства соціальної політики: відомства не домовилися, людей яких професій держава підтримуватиме фінансово. Ось і виходить, що колектив не відбивається від графіку, справно проводить репетиції і дає концерти, а гроші не може отримати через проблеми з комунікацією чинів, що стоять вище. Днями програму зі списками все ж підписали, а причиною зволікання назвали необхідність визначити, люди яких професій дійсно потребують фіндопомоги, щоб здорові громадяни не користувалися становищем людей з інвалідністю. Про це пише "Радіо Свобода".

Міністр соцполітики Павло Розенко

Чоловіча капела бандуристів служить реабілітацією інвалідів з вадами зору та існує більше 60 років. Зараз в колективі працює 28 осіб.

"Карпати" отримували фінансування в рамках соціальної програми "Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів". Мінсоцполітики перераховувало гроші на рахунок УТОС, а організація вже розподіляла кошти. Заступник міністра Наталія Федорович уточнила, що списки вже готові і протягом місяця заборгованості перед працівниками погасять.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Показати ще

Львівська капела сліпих бандуристів

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, скільки заробляють українські міністри.