Новий голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов визначив основні цілі і задачі майбутньої роботи.

З відповідною заявою він виступив після засідання, передає "Еспрессо".

"Своїми головними завданнями я бачу, насамперед - підтримувати ефективність роботи Верховної Ради, тому що Блок Петра Порошенка - це найбільша фракція коаліції", – заявив новий голова.

Він підкреслив, що також збирається ефективно впроваджувати законопроекти, які пропонує президент.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Герасимова обрали 3 квітня у Верховній Раді. За його кандидатуру проголосували майже одноголосно.

Популярні новини зараз
Нові правила вилучення житла за борги: продадуть навіть із прописаними дітьми ТЦК готує пріоритетні списки: кого першими мобілізують у січні Субсидії не буде: кого у 2026 році позбавлять виплат З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Показати ще