Український центр "Миротворець" поповнив базу злочинців, цього разу під заборону потрапила російська поп-виконавиця Анна Шурочкіна, яка відома під псевдонімом Нюша.

Про це свідчать дані сайту "Миротворець".

Співачку звинувачують у неодноразовому незаконному перетині українського кордону, мова йде про виступи в анексованому Криму.

Також виконавиця публічно висловлювала підтримку російської агресії проти України та анексію півострова.

Зазначається, що концерти Нюши проходили у Сімферополі та Севастополі.

Популярні новини зараз
25 березня навіть пташка гнізда не в’є: що категорично заборонено робити на Благовіщення-2026, прикмети Нові правила навчання у початковій школі: до чого слід готуватися учням ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", репер Баста потрапив до чорного списку "Миротворця" через гастролі по Криму у 2014-2015 роках. Також виконавець заперечує агресію РФ проти України.