На Закарпатті у місті Чоп в рамках декомунізації з молотка пішов пам’ятник Володимиру Леніну, якого викупили за шалені гроші.

Про це повідомили на сайті районної адміністрації.

За повідомленням, щасливим власником бронзового монумента став єдиний покупець, який не пошкодував за нього суми початкової вартості 253 тисячу 931 гривню.

Пам'ятник Іллічу виготовлений повністю із бронзи та має вагу понад 700 кілограмів.

На цю новину відреагувало багато користувачів, які запропонували власнику бронзового Леніна переплавити його та ще й заробити. Деякі читачі почали підраховувати, скільки учасник аукціону переплатив, а скільки може заробити.

Популярні новини зараз
Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Це оберіг. Поставить у дворі і його не зачіпатимуть ", - запропонували користувачі.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", представники російської православної церкви зажадали "переселити" тіло Леніна з Мавзолею в інше місце.