У Мінсоцполітики готують проект "осучаснення" пенсій, втім як виявилося, бюджетних ресурсів вистачить далеко не всім українцям.

Відповідні дані на сторінці у соцмережі опублікувала  голова громадської ради при Пенсійному фонді Галина Третьякова.

Відомо, що згідно планів Кабміну цього року пенсії повинні збільшити приблизно на 10,1% , для чого навіть створили відповідну робочу групу експертів.

До переліку тих, кому точно виплачуватимуть все своєчасно внесли 5,6 мільйонів громадян, хоча в країні людей пенсійного віку – близько 11,9 мільйона.

Отримувати додатково 1000 гривень будуть щонайменше 1,1 мільйона пенсіонерів, а розраховувати на надбавку у 9000 можуть 487 тисяч осіб.

Трохи "розбагатіє " і решта 3,5 мільйона українців: на 700-800 гривень.

Але у представників Пенсійного фонду зовсім інше бачення ситуації – вони запевняють, що коштів на "осучаснення" у бюджеті на 2017 рік не передбачено, тому слід очікувати офіційних законодавчих рішень, яких поки що не було.

Можливо поповнити ресурси фонду не більше, ніж на 18%, але щоб виплатити додаткові гроші всім пенсіонерам, цього ще не достатньо.

У ПФ стверджують, що змінити ситуацію можуть нові правила оподаткування, тому що за рахунок бізнесу можна наповнити бюджет на значну частину.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у МВФ висунули нові вимоги щодо пенсійної реформи в Україні.