Представники фракції "Опозиційний блок" оголосили бойкот голосуванням, поки парламент не розгляне законопроекти про переселенців.

Про це повідомив співголова партії Юрій Бойко з парламентської трибуни, передає "Українська правда". Він звинуватив спікера Верховної Ради Андрія Парубія у тому, що парламент втрачає довіру громадян.

"Вчора був дуже важливий порядок денний, пропонувалося до розгляду 5 законопроектів, на які чекають 1 мільйон 700 тисяч переселенців… Вчора це не було розглянуто – і ми очікували, що сьогодні ці закони будуть розглянуті. На жаль, ми знову бачимо політичні ігрища і політичні закони, які не мають нічого спільного з тим, що дійсно потрібно людям", – пояснив позицію фракції Бойко.

"Опозиційний блок", за його словами, не голосуватиме за жодне рішення у Раді до тих пір, поки їх вимоги не виконають. В свою чергу Парубій сказав, що "дивно про недовіру чути від оточення Януковича, яке знищувало і вбивало людей на Майдані". Він попросив депутатів фракції стримуватися у своїх політичних оцінках.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, депутати підтримали введення мовних квот на українському радіо та телебаченні.

Популярні новини зараз
Опалення не більше 6 годин на день: правила, які шокували багатьох українців Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто
Показати ще