Савченко везуть в СІЗО міста Шахти - ЗМІ

поділитись
В черговій частині СІЗО №4 міста Шахти не підтвердили, але і не спростували інформацію про етапування Надії Савченко в їхнє розташування

Українську льотчицю і депутата Верховної Ради Надію Савченко можуть найближчим часом доставити в СІЗО №4 міста Шахти Ростовської області.

Про це пише російська "Новая газета", посилаючись на свій анонімне джерело.

"Їй вже готують там камеру", - було сказано "Новой газете" на умовах анонімності", - пише видання.

Також газета передає, що в черговій частині СІЗО №4 міста Шахти не підтвердили, але і не спростували інформацію про етапування Надії Савченко в їхнє розташування.

Читайте також: Правозахисники не знають де зараз перебуває Савченко

На сайті установи сказано, що СІЗО веде роботи по реконструкції своїх об'єктів, щоб поліпшити умови утримання ув'язнених, а крім того, в СІЗО є бібліотека і "молитовний куточок".

Нагадаємо, Надію Савченко етапували з московського СІЗО "Матросская тишина" увечері 16 липня. Відомо, що справу Савченко розглядатиме суд в місті Донецьк Ростовської області.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018