Дату розгляду питання про створення трибуналу для розслідування катастрофи малайзійського Boeing, що сталася минулого року на Донбасі, визначили у Раді Безпеки ООН.

Про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на неназваних дипломатів.

Голосування відбудеться вже у середу, у другій половині дня.

На розгляд Ради безпеки винесуть проект резолюції, який запропонувала Малайзія. У ньому пропонують кваліфікувати трагедію як загрозу міжнародному миру та безпеці. Міжнародний трибунал у резолюції називають передумовою прозорого та відкритого розслідування.

Нагадаємо, рік тому в небі над Донецькою областю збили пасажирський лайнер авіакомпанії "Малайзійські авіалінії". На його борту перебували 298 пасажирів. Вони летіли з Нідерландів до Малайзії. Українська сторона підозрює у авіакатастрофі проросійських терористів, які збили його за допомогою російської установки "Бук".

Популярні новини зараз
Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову Воювати мають усі: у ТЦК планують посилити мобілізацію Гороскоп на сьогодні 15 квітня: кому зірки принесуть гроші у вівторок, а комусь – проблеми ТЦК знайшли новий спосіб шукати ухилянтів: перевірять всі бази
Показати ще

Читайте також: "Боїнг" не міг збити український "Бук" - Bellingcat

Україна, Нідерланди, Малайзія та Велика Британія вимагають від ООН створити міжнародний трибуналу у справі MH17. Росія виступає категорично проти такої ініціативи.

Американські журналісти опублікували частину доповіді нідерландських слідчих. MH17, згідно з матеріалами, збили терористи за підтримки Росії.