За чернігівські печатки-фальшивки порушили кримінальну справу

поділитись

0

264

Арсен Аваков упевнений, що в окрузі одним зі штабів за допомогою фальшивих печаток готувалася фальсифікація голосування

За фактом виявлення фальшивих печаток виборчих комісій округу №205 міста Чернігова порушено кримінальну справу. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в Facebook.

"Вранці МВС отримало оперативну інформацію про перевезення фальшивих печаток виборчкомів і документів громадянином. Підготувалися і провели операцію по затриманню. При затриманні громадянина Н. оперативники виявили близько 130 накладок для печаток виборчкомів 205 округу", - написав міністр.

За словами Авакова, представники конкуруючих штабів, нардепи прибули на місце і своєю активністю заважають документувати процес.

"Порушено кримінальну справу за ст. 358 ч. 1. Злочин документується. Пропонуємо всім, кому що-небудь відомо по реалізації цього виборчого шахрайства - негайно дати цю інформацію в УВС Чернігівської області безпосередньо заступнику міністра Сергію Яровому, що знаходиться в Чернігові", - заявив Аваков.

Читайте також: У Чернігові затримали машину з фальшивими печатками виборчих дільниць (фото)

Міністр також упевнений, що в окрузі одним зі штабів за допомогою фальшивих печаток готувалася фальсифікація голосування.

"І хоча поки ще йде розгляд, зрозуміло одне - на виборах у 205 окрузі одним зі штабів за допомогою цих фальшивих печаток виборчкому готувалася фальсифікація голосування", - додав Аваков.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Результат здивував: виявляється на дії депутатов можна подивитися зовсім з іншого боку
0
0
20:14 17.08.2017
Лише 45 депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради
0
0
19:00 17.08.2017
Прикордонники розповіли, що чекає Саакашвілі під час перетину українського кордону
0
0
17:22 17.08.2017
Формально, звернув увагу політик, все залежить від доброї волі президента США, так як в законі не прописаний механізм координації та його впливу на прийняття рішення
0
0
15:43 17.08.2017