Порошенко підписав закон про поліцію (фото)

поділитись
Підписання відбулося у присутності глави МВС Арсена Авакова, голови патрульної поліції Києва Олександра Фацевича і кількох поліцейських

[gallery]

Президент України Петро Порошенко сьогодні, 4 серпня 2015 р., підписав закон про Національну поліцію.

Про це повідомляється на сторінці Глави держави в Facebook.

"Підписав Закон про поліцію", - написав Порошенко.

Підписання відбулося у присутності глави МВС Арсена Авакова, голови патрульної поліції Києва Олександра Фацевича і кількох поліцейських.

Нагадаємо, 2 липня 2015 р. Верховна Рада підтримала у другому читанні і в цілому законопроект № 2822 "Про Національну поліцію". За відповідне рішення проголосували 278 народних депутатів при 226 мінімально необхідних.

Читайте також: У Луцьку стартував набір патрульних поліцейських (фото)

Закон передбачає, що у складі органів внутрішніх справ з'являється Національна поліція України. Вона включатиме кримінальну поліцію, патрульну поліцію, органи досудового розслідування, поліцію охорони і поліцію особливого призначення.

"Поліцейським є громадянин України, який дав приягу поліцейського, проходить службу на відповідних посадах в поліції і яким присвоєно спеціальне звання поліції. Поліцейський має службове посвідчення та жетон з індивідуальним особистим номером. Зразки та порядок видачі службових посвідчень і особистих номерних жетонів затверджує міністр внутрішніх справ України", - йдеться в законі.

Закон про міліцію втрачає силу. Співробітники міліції, які хочуть працювати в новій поліції, можуть бути прийняті на службу за результатами конкурсу. Ті, хто відмовиться або не буде прийнятий в поліцію, потраплять під скорочення. Причому перебування на лікарняному або у відпустці не буде перешкодою для звільнення.

Закон набирає чинності для підрозділів поліції в Києві з дня опублікування, в Одесі та Львові - з 20 серпня.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
26.05.2018
Крім того, сторона звинуватила державу в тому, що воно не здатне виконувати базові зобов'язання
0
0
19:43 26.05.2018
Українцям натякнули, як присоромити Путіна і нагадати йому про його злочини
0
0
18:32 26.05.2018
За версією російських військових у Сирії, вони не брали участь в боях 7 лютого
0
0
16:50 26.05.2018
В Україні вступив у дію новий закон
0
0
15:44 26.05.2018