Справу проти вузу Поплавського закрито (фото)

поділитись
Старший слідчий МВС Максим Зінорук виніс обґрунтовану постанову про закриття кримінального провадження за відсутності в діянні складу кримінальних злочинів

Слідчі закрили кримінальне провадження проти приватного вищого навчального закладу "Київський університет культури", що створили народний депутат Михайло Поплавський і його син Олександр.

Про це повідомляється у відповіді прокуратури Києва на звернення народного депутата Єгора Соболєва, яке оприлюднило "Громадське ТБ".

Як випливає з опублікованого документа, в ході досудового слідства ніяких підозр нікому не пред'являлося.

Читайте також: Поплавський продав свої заправки Ставицькому

Старший слідчий МВС Максим Зінорук виніс обґрунтовану постанову про закриття кримінального провадження за відсутності в діянні складу кримінальних злочинів.

Як повідомлялося раніше, в грудні 2014 року стало відомо, що Генпрокуратура працює у справі приватного вузу - Київського університету культури.

Також у грудні повідомлялося, що Окружний адмінсуд рішенням призупинив рішення Міносвіти про анулювання ліцензії Київського університету культури, ректором якого є Михайло Поплавський.

Але пізніше міністр освіти Сергій Квіт заявив, що суд не повертав ліцензію приватному вищому навчальному закладу "Київський університет культури".

[image=18132]

[image=18131]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Причиной могла стать как болезнь Владимира Бондаря, так и активизировавшаяся кампания по противодействию нелегальному экспорту леса-кругляка
0
0
17:25 23.07.2018
Вся деятельность Медведчука на протяжении многих десятилетий направлена на соблюдение интересов Украины, что свидетельствует о его настоящем патриотизме, считает политолог
0
0
14:06 23.07.2018
Рішення комісії оскаржуються тільки в суді і тільки в частині дотримання порядку організації і проведення конкурсу
0
0
14:01 23.07.2018
Аграрії жодним чином не захищені правоохоронною системою
0
0
13:00 23.07.2018