Хіромант Валерій Василенко читає характер людини по руці. "Знай" поцікавилося, що ж написано на руках відомих політиків.

Петро Порошенко - хороший організатор і дипломат

Ніколи б не сказав, що це руки людини, що керує країною або бере участь у великій політиці. Як для політика і керівника у нього, дуже короткий палець Юпітера (вказівний палець - прим ред.), він не здатний керувати сам. На його долоні є знаки, які показують, що ця людина не керує життям, він піддається впливу обставин. Але в той же час, Петро Олексійович обдарований якостями сильного оратора і дипломата, гарного організатора, з чітко вираженою комерційною жилкою. Судячи по лініях його рук, він - дуже скритний чоловік.

Віктор Янукович вийде із будь-якої неприємної ситуації

У колишнього президента конічна рука середніх розмірів. Долоня злегка скошена, пальці масивні біля основи і трохи загострені у кінчиків. Такі люди досить імпульсивні у своїх вчинках, крім того, вони відрізняються нетерплячістю. Але також ця форма говорить про несамостійність. Лінії на долоні значать, що таку людину хтось підтримує, як у політиці, так і в інших справах.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

На Прикарпатті помер відомий викладач: "Нехай небо стане йому домом"

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

Це рука матеріаліста, все його життя побудована на заробіток і на накопиченні коштів. Є негативні знаки, які вказують на те, що він може проявляти жорстокість по відношенню до інших, заради свого, він готовий йти по головах. Довгі пальці вказують на прискіпливість і любов до деталей у всьому.

Цікавим фактом в хірологічному аналізі долоні Януковича є наявність рідкісної лінії Сатурна, яка свідчить про те, що ця людина спочатку вибрала правильну мету свого життя і слідувала до неї. Зазвичай, власники таких долонь примудряються вийти сухими з будь-якої ситуації і в майбутньому жити так, ніби неприємностей у минулому і не було

У Володимира Путіна рука дже хитрої людини

Це рука до божевілля хитрого людини. Він - відмінний стратег і логік. Такі люди зазвичай здатні прогнозувати події на 2-3 роки вперед, грунтуючись на власних спостереженнях. Він йде до поставленої мети, виконання якої не буде відкладати в довгий ящик, а займеться вирішенням тут і зараз. Лінії життя і здоров'я глави РФ свідчать про хорошу фізичну форму. А ось печінка може давати збої. У найближчі 2 роки в його кар'єрі можливі труднощі, але він їх подолає. Це рука людини, яка правла і буде правити. Хоча, як не дивно, на початку життя, він не прагнув до такої влади.

Барак Обама

Серед усіх людей, руки яких ми розглядали, ця рука належить самому адекватному. Попередні люди закриті, матеріальна сторона для них на першому місці, вони прагнуть накопичення грошей. У Обами переважає духовність. Судячи по лініях руки він розсудливий, упертий, людяний і високодуховний. Довга лінія голови говорить про те, що він здатний приймати правильні й нестандартні рішення, причому абсолютно самостійно. Крім того, така форма свідчить про наявність у нього екстрасенсорних здібностей, ними зазвичай володіють люди, що мають подвійну лінію життя.

Арсеній Яценюк - природжений політик

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк володіє "повітряним типом" долоні: палець біля основи вужче, ніж на згині. Такі люди можуть легко жити в одному місці, а думати про інше. Тобто, він здатний переїхати за кордон, і при цьому бути переконаним прихильником України. У нього хороша інтуїція, він легко відчуває, звідки дме вітер, зміни політичного контексту. Низько посаджена лінія серця свідчить про те, що він здатний легко приховувати свої емоції. Прем'єр здатний прорахувати все до деталей, і ніколи не буде діяти, поки не завершить прорахунок. Політика - це його стихія.

Віталій Кличко не вміє брати себе в руки

Ця людина не зробить кар'єри в політиці. У нього завищена самооцінка, він дуже високо ставить себе, але при цьому дуже недовірливий. Він належить до типу людей, які панікують завчасно, саме з цим пов'язані проблеми в його виступах і промовах - він просто не може взяти себе в руки.