25 суддей Печерського суду захворіли перед судом Єфремова

поділитись

Через справу лідера "Партії регіонів", якого вчора на два місяці арештував Печерській суд, служителі Феміди масово похворіли. Про це своїй сторінці у Facebook із посиланням на секретаря суду написав екс-продюсер каналу "112" Віктор Зубрицький.

"Насмішив Печерський суд м. Києва, який розташований практично на Хрещатику. Сьогодні терміново, з різним ступенем хвороби, аж до стаціонару, захворіли близько 25 суддів. Всього на роботі, як мені пише один із секретарів суду – "тільки 7 осіб, з них два слідчих судді", - написав вчора увечері Зубрицький.

Додає, що причиною епідемії став Ефремов. "Ніхто із суддів не наважується вершити політичні процеси, передчуваючи швидкі зміни в країні. Ті семеро, що на роботі - також шукають привід не брати участь в "розборках". Це безпрецедентний випадок в історії українського судочинства. Але інформація вимагає перевірки", - додає медійник.

В прокуратурі Києва нам сказали, що зараз у суді працює небагато суддів – всього десять.

"Але деякі вже давно на лікарняному, наприклад такі як Вовк та Кицик. Але раптового масового саботажу там немає", - уточнили в прес-службі прокуратури Києва.

12 лютого, на наступний день після свого призначення на посаду генпрокурора Віктор Шокін звернувся до депутатів Верховної Ради, аби ті дозволили взяти під варту суддів Печерського суду Києва Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка. Проти них відкрили кримінальні провадження за завідомо неправосудні рішення, що спричинили тяжкі наслідки. Вони, за часів влади Януковича приймали участь в справах проти Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та були слідчими суддями по справі вбивства бізнесмена Євгена Щербаня.

Минулої суботи пізно увечері стало відомо, що слідчі Генпрокуратури разом із співробітниками СБУ затримали екс-керівника "Партії регіонів" у Верховній Раді Олександра Єфремова. А вчора Печерський суд залишив його під арештом на два місяці. Причому, майже весь день судді не виносили рішення по його справі. За словами генпрокурора Віктора Шокіна, це було пов'язано із тим, що суддя була задіяна в іншій справі. Також відомо, що Олександра Єфремова підозрюють у зловживанні владою та протиправному тиску на посадових осіб з метою отримання матеріальної вигоди. Якщо підозрюваний захоче вийти під домашній арешт, то може заплатити 3,6 млн. грн. застави.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018