На сьогодні не зареєстровано жодного кримінального провадження щодо голови НБУ Валерії Гонтарєвої або її заступників.

Про це повідомили в прес-службі МВС.

Уточнюється, що в МВС вирішили опублікувати цю заяву у відповідь на провокаційну інформацію ЗМІ.

"МВС України підкреслює, що жодне кримінальне провадження стосовно голови Національного банку України Гонтарєвої В.В. та її заступників в МВС не зареєстровано, підозри нікому не пред'явлені і ніяких інших процесуальних дій не проводиться", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Міністерство внутрішніх справ України нібито порушило кримінальну провадження проти голови Нацбанку Валерія Гонтарєва і колишнього директора Гендепартаменту банківського нагляду НБУ Алли Шульги.

Популярні новини зараз
Відстрочка не допоможе: ТЦК можуть відправити на ВЛК навіть з "бронею" - кого це торкнеться Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Показати ще