В Росії задумалися про перенесення міжнародних заходів та офісів міжнародних організацій в нейтральні країни. Причиною цього став зрив поїздки делегації Ради федерації в США.

Про це пише "РІА-Новости".

Американська влада раніше видала спікеру візу Ради Федерації Росії Валентині Матвієнко для участі в Генасамблеї ООН. Вона отримала її в обмеженому вигляді. Це не дозволило б Матвієнко брати участь у всіх заходах сесії Міжпарламентського союзу в Нью-Йорку. Американці пояснили це рішення тим, що Матвієнко включена до списку санкцій.

Спікер розцінила позицію американської влади як "недружній крок".

У Раді Федерації очікують, що ситуація з видачею візи США Матвієнко може стати предметом обговорення керівництва ООН і Міжпарламентського союзу з американською владою.

Популярні новини зараз
Військовий обурився, що повістки роздали нікчемам, які знущалися з дівчат: "Заберіть їх собі у райвідділ! ЗСУ – не смітник!" "Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

Вона також заявила про наміри зустрітися з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном, але пізніше.

Читайте також: США дадуть Матвієнко "обмежену" візу

"Безумовно, в цій ситуації я була поставлена ​​перед складним вибором. Я подякувала Пан Гі Муна за готовність зустрітися. Таку зустріч ми зробимо, але в інший час", - зазначила вона.

Нагадаємо, Валентину Матвієнко включили в санкційний список США як особу, яка причетна до порушення територіальної цілісності України. Видана їй американська віза обмежувала перебування Матвієнко лише зоною в 25 кілометрів від центру Манхеттена. Там розташовується штаб-квартира ООН.