Петро Порошенко розповів про політику Росії та загрозу, яку вона представляє для Європи та всього світу взагалі. Президет України також додав, що за терактом біля Верховної Ради може також стояти кремлівський агент.

В інтерв'ю виданню Sky News Порошенко прокоментував гибель трьох правоохоронців біля Верховної Ради. На його думку, за людиною, яка кинула гранату, можуть стояти російські спецслужби. Автор цієї статті додав, що цю ідею підтримають прихильники теорії змови. Також президент розповів, що Росія є засновником "гібридної війни", яку зараз і демонструє.

Український лідер підкреслив, що путінський режим представляє небезпеку не лише для його країни, а й для всього світу. Він запевнив, що єдиним шляхом урегулювання конфлікту на Донбасі є виконання мінських домовленостей.

"Єдина причина, через яку росіяни взяли участь в зустрічі в Мінську і взагалі висловили готовність вести переговори, - це результат економічних санкцій, введених рештою світу", - заявив Порошенко.

Читайте також: "Історичну оцінку Майдану можна дати тільки через 10 років" - експерт

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 травня: військові хірурги провели унікальну операцію, Україна вимагає у рф забрати тіла загиблих, Осадча поїхала в Канни Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників Чоловік Корольової Тарзан насмішив американців китайцями: "Заклейте Байдену рот" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

За словами Петра Порошенко, Україна все ще не просить у світових держав військової підтримки у вигляді військ, але потребує у міжнародній підтримці.