Американський генерал Девід Петреус, командувач Центральним командуванням США у 2008-2010 роках, висловив на міжнародній конференції YES в Києві свою думку про повернення Криму до складу України не тільки де-юре, але і де-факто - повідомляє LB.

"Я б сказав дуже дипломатично: повернення Криму займе дуже багато часу... Чи відокремлювати питання Криму від питання Донбасу у переговорах або не відокремлювати, повинні вирішувати політики, а не військові", - сказав генерал.

На думку Девіда Петреуса, президент Росії Володимир Путін прагне відродити Російську імперію і дуже боїться, що на західних кордонах Росії з'явиться розвинена демократична країна з ринковою економікою.

Читайте також: Порошенко поговорив с Нуланд про посилення фінансової допомоги США

"Справжнє вирішення проблеми лежить не на фронті, а у Києві. Це продовження і просування реформ, які повинні тривати", - підкреслив військовий.

Популярні новини зараз

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Прикарпатка три місяці жила з лелекою в одній хаті: "Закохався у статую"

"Слуги" знову вляпалися в "еротичний скандал": нардеп обговорював "вчорашнє" з молоденькою помічницею

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Нагадаємо, 21 березня 2014 року президент Росії Володимир Путін підписав договір про "входження" Криму до складу РФ на основі псевдореферендуму, проведеного 16 березня 2014 року в автономній Республіці Крим і місті Севастополі. Українська влада та міжнародна спільнота не визнають підсумків референдуму, а також входження АРК до складу Російської Федерації.