Представники нинішньої політичної еліти є головними провокаторами сучасної соціально-економічної нестабільності.

Таку думку в інтерв'ю журналістам висловив член проводу УНА-УНСО Ігор Мазур.

"Треба відволікти від себе гнів людей, пояснити падіння рейтингів, тому знову починають співати про" папередніків ", про війну з Кремлем ... Тобто, той, хто критикує або хоче посунути сучасних політиків із зайнятих позицій, є чи не зрадником, тому що "діє на руку Москві", - заявив Мазур.

На його думку, така риторика нинішньої влади "досить примітивна".

"Думаю, громадяни розберуться, хто є зрадником. Адже чиновницьку бездіяльність можна вважати зрадою ", - зазначив Ігор Мазур.

Популярні новини зараз
Українцям повідомили про нові штрафи: хто і скільки заплатить вже у 2023 році Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Жінка побачила Ісуса на кілька хвилин після зупинки серця і тепер живе щасливо: "Він реальний. Небеса реальні" Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

"Переконаний: якщо починають, наприклад, бездоказово закидати новим силам на кшталт "Рух за реформи" "співпрацю з "папереднікамі "- це означає, що влада їх боїться. Так само боїться і добровольців-патріотів, які вимагають від влади припинити злочинну бездіяльність і корупцію ", - сказав Мазур.

Читайте також: "РУХ ЗА РЕФОРМИ": Влада боїться програти?!

Ігор Мазур (псевдо Тополя) - активіст УНА-УНСО з 1992 року. Воював у Грузії на боці урядових військ під час конфлікту в Абхазії, спровокованого Росією. Нагороджений в 1993 році Президентом Грузії Едуардом Шеварднадзе орденом Вахтанга Горгасала третього ступеню. Закінчив Воронезький державний університет ім. Б. Хмельницького (2005), Спеціальність - історик. Закінчив Інститут післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (2011), спеціальність - правознавець. У 2002 році був засуджений і відбув три роки в'язниці за активну участь в акції "Україна без Кучми". Нагороджений в 2007 році Президентом України Віктором Ющенком орденом "За мужність" третього ступеня. Зараз служить в ЗСУ.