Президент США Барак Обама обговорить з головними американськими партнерами в Європейському союзі разом з іншими темами і ситуацію, що склалась в Україні. Розмова пройде після саміту G20.

Про це повідомив заступник радника президента США з національної безпеки Бен Родс, передає "РБК-Україна".

Він зазначив, що сторони торкнуться й питання військової кампанії проти "Ісламської держави", яку ведуть міжнародні союзники на території Сирії.

Зазначається, що п'ятистороння зустріч з ключовими європейськими партнерами відбудеться 16 листопада по завершенню роботи саміту.

Читайте також: Сенат США затвердив оборонний бюджет з $300 мільйонами для України

Популярні новини зараз
Головне за 25 жовтня: довічне покарання ухилянтам, збільшення пенсії на 15% та "винищення" українських дітей Гороскоп на сьогодні 25 жовтня: спілкування близнюків, впевненість левів та фінанси козерогів Працювали 38 годин на тиждень, готуйтесь до 100 годин: українців попередили Школярів відучують від "совкового виховання": що намагаються "зламати" вчителі
Показати ще

В міжнародній зустрічі візьмуть участь прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд, а також прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці.

Нагадаємо, керівник Білого дому Барак Обама не планує зустрічатися з президентом Росії Володимиром Путіним на саміті G20, що пройде в турецькому місті Анталья. Але адміністрація голови США не виключає можливості спілкування між двома керівниками країн.