Сьогодні в Києві працівники СБУ та представники військової прокуратури затримали командира військової частини (центру ветеринарної служби) Міноборони.

Затриманий отримав незаконну винагороду за зміну з негативного на позитивний висновок щодо якості 57 тисяч банок м'ясних консервів (30 тонн), призначених для харчування військовослужбовців Національної гвардії.

Командир частини затримали в момент отримання 57 тисяч гривень хабаря.

Останнім часом в Україні побільшало випадків хабарництва серед військових.

Нагадаємо, що слідчі військової прокуратури в Краматорську затримали полковника Служби безпеки за хабарі при оформленні чергової партії перепусток у зону АТО. У держслужбовця вилучили 120 тисяч гривень.

У березні в Харкові військова прокуратура затримала заступника військового комісара в момент, коли він отримував гроші за ухиляння від мобілізації.

У лютому в Полтавській області затримали заступника комісара одного з районних військкоматів. Майор отримав 2 тис. гривень від призовника.

На Закарпатті хабар, 500 доларів за звільнення від призову вимагав один із військових комісарів. Ще 5 тисяч гривень за це отримав командир військової частини.