Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно депутата від партії "Опозиційний блок" Юлії Льовочкіної, а також колишніх депутатів-регіоналів Андрія Кравця та Юлії Ковалевської.

Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит депутата від "Блоку Петра Порошенка" Сергія Лещенка. Він його опублікував у своєму блозі на "Українській правді".

Нардеп повідомив, що після втечі Януковича, господинею резиденції в Межигір'ї була не його законна дружина, а Любов Полежай.

Він пише, що вона працювала офіціанткою в Кабінеті міністрів і обслуговувала Януковича за часів його роботи прем'єр-міністром. Після стала його співмешканкою і звільнилася з роботи приблизно в один час з ним.

"Але бути просто безробітної вона не могла, бо коханку Януковича оформили помічницею народного депутата від Партії регіонів Юлії Льовочкін - в штат Верховної Ради", - повідомив Лещенко.

За повідомленням нардепа, Полежай як помічниця депутатів Юлії Льовочкіної, Андрія Кравця та Юлії Ковалевської, не виконувала ніяких функцій передбачених посадою.

Також він заявив, що трьом депутатам, які взяли в штат цих "фіктивних" робітниць і надавали їм державне забезпечення, інкримінують злочини за статтею Кримінального кодексу "розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем".