Депутати хочуть регулярно перевіряти стан побудови захисних споруд на східному кордоні України. Щоб уникнути саботажу чиновників від "оборонки", перевірки будуть здійснювати мобільні депутатські групи – "комісари зони АТО".

"Наша фракція, як член правлячої коаліції, жорстко ставить питання про звільнення із займаних посад осіб, відповідальних в Міноборони, Генштабі та обладміністраціях за суміш саботажу, некомпетентності і безвідповідальності", - написав у Фейсбуці депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко.

Депутати проїхали прифронтову зону на чолі із заступником голови Верховної Ради Оксаною Сироїд. У Широкиному бійці заявили їм, що відмовляються залишати Широкине через сумнівні плани демілітаризації. Інший народний обранець Єгор Соболєв відзвітував, що Маріуполь захищає від нападу лише одна "фортеця". Проте, на їхнє звернення так і не відреагував президент Петро Порошенко.

Читайте також: Маріуполь захищає від наступу єдина фортеця

"Своєчасним буде створення моніторингових груп з народних депутатів різних фракцій для постійного чергування в зоні АТО, якийсь демократичний інститут "комісарів". Злочинній халатності і саботажу посадових осіб різних відомств, що прикриваються флером пропаганди і сотнями ботів в соціальних мережах, має бути покладено край", - зазначив Семенченко.

Раніше депутати неодноразово скаржились, що Адміністрація президента разом із Міністерством оборони та Генштабом ігнорують звернення парламентського комітету з питань оборони. Нардепи вимагали розслідування оточення українських військ під Іловайськом та Дебальцевим.

Читайте по темі: Військові відмовляються залишати Широкине (фото)