Італія вимагає автономії для Донбасу

поділитись

Україна повинна надати статус автономії Донбасу, вважає міністр закордонних справ Італії Паоло Джентілоні. Про це він завив у інтерв'ю виданню La Stampa.

"Італія підтримує Київ, і Київ повинен виконати необхідні болючі економічні та конституційні реформи, в тому числі надати автономію Донбасу", - сказав він.
Також міністр зазначив, що Італія, на зразок інших країн ЄС, "ввела повністю санкції проти РФ", проте це "обійшлося їй великою ціною".
"Наша особливість полягає в тому, що ми вважаємо, що двері до діалогу з РФ не повинні зачинятися", - наголосив Джентілоні.

"Без ілюзії щодо можливості повернення до докризових відносин, ми повинні підтримувати відкриті канали з Москвою", - заявив він.

Читайте також: Україна – лідер по скаргах до Європейського суду

Раніше у ЗМІ поширили коментар одного з чиновників Мінекономрозвитку Італії про те, що ця країна не планує підтримувати продовження санкцій Європейського союзу, накладених на Росії через агресію в Україні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У Міжнародному валютному фонді дали оцінку діям адміністрації американського президента
0
0
23:45 22.07.2018
Нагадаємо, що можливість придбати громадянство Австрії з'явилося в 1985 році
0
0
23:09 22.07.2018
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018