Савченко можуть відпустити в Україну відбувати покарання - Фейгін

поділитись

0

164

Дуже хороший сценарій в нинішніх умовах. Її засудять, але стан кримінально-виконавчого кодексу дозволяє відбувати покарання на території України

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фегін розповів, що його підопічну або залишать в Росії відбувати покарання, або відправлять в Україну.

"Дуже хороший сценарій в нинішніх умовах. Її засудять, але стан кримінально-виконавчого кодексу дозволяє відбувати покарання на території України", - заявив адвокат.

Фейгін підкреслив, що європейські лідери можуть посприяти поверненню народного депутата на батьківщину.

"Чим більше будуть західні лідери розмовляти, тим швидше здійсниться цей сценарій, про який я вам сказав.Мені здається, що, рятуючи одну Савченко, ми зможемо вирішити проблеми і всіх інших", - наголосив адвокат.

Читайте також: У Москві затримали українську журналісткуза підтримку Савченко

Раніше прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що питання звільнення української льотчиці не є пріоритетом на Мінських переговорах з врегулювання ситуації на Донбасі.

Надія Савченко в московському СІЗО вирішила написати книгу, щоб скоротати своє перебування там. У документі вона розповість, як воювала в Іраку, протестувала на Майдані і допомагала військовим в АТО.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Інстаграмить з окупованого Криму
0
0
04:50 19.08.2017
Зібрались політрадники "Нормандської четвірки"
0
0
00:37 19.08.2017
Депутати опинились під пильною увагою Генпрокуратури
0
0
22:15 18.08.2017
Ассанж мав у розпорядженні низку важливих документів, які йому передали джерела з МВС Росії
0
0
21:14 18.08.2017