Савченко можуть відпустити в Україну відбувати покарання - Фейгін

поділитись
Дуже хороший сценарій в нинішніх умовах. Її засудять, але стан кримінально-виконавчого кодексу дозволяє відбувати покарання на території України

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фегін розповів, що його підопічну або залишать в Росії відбувати покарання, або відправлять в Україну.

"Дуже хороший сценарій в нинішніх умовах. Її засудять, але стан кримінально-виконавчого кодексу дозволяє відбувати покарання на території України", - заявив адвокат.

Фейгін підкреслив, що європейські лідери можуть посприяти поверненню народного депутата на батьківщину.

"Чим більше будуть західні лідери розмовляти, тим швидше здійсниться цей сценарій, про який я вам сказав.Мені здається, що, рятуючи одну Савченко, ми зможемо вирішити проблеми і всіх інших", - наголосив адвокат.

Читайте також: У Москві затримали українську журналісткуза підтримку Савченко

Раніше прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що питання звільнення української льотчиці не є пріоритетом на Мінських переговорах з врегулювання ситуації на Донбасі.

Надія Савченко в московському СІЗО вирішила написати книгу, щоб скоротати своє перебування там. У документі вона розповість, як воювала в Іраку, протестувала на Майдані і допомагала військовим в АТО.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018